Emlak Yönetimi

 

Emlak Yönetimi modülü, portföye alınan bir gayrimenkulün tüm süreçlerini baştan sona yönetmeyi sağlar. Bu süreçte gayrimenkulün ne zaman ve kimlere gösterildiği, hangi fiyat tekliflerinin verildiği, paylaşımlarının nasıl yapıldığı, hangi ilan sitelerinde yayınlandığı, pankartların nerede asıldığı ve nihayetinde satış veya kiralama işlemleri sonrasında alınacak veya verilecek komisyonların detaylarına kadar izlenebilir.

Portföydeki gayrimenkulün tüm etkileşimleri ve satış süreçleri, taraflar arasındaki iletişim kayıtları ile eksiksiz olarak takip edilebilir. Bu sayede emlak profesyonelleri, müşteriler ve iş süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetebilir, raporlama ve analizlerle daha iyi kararlar alabilir.

 

İlan Listesi

Pankartlar

Emlak Portföyü

Emlak Talep

Emlak Çağrı

 

Sorularınıza yanıt bulamadıysanız aşağıda yer alan soruları inceleyebilir, daha fazla soru ve yanıt için sık sorulan sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Emlak Yönetimi

İlan sitesi modülüne kayıt yapılırken, ilan sitesi linkinin kaydedilmesi durumunda sitedeki ilanlara direkt yönlendirilme yapılmaktadır. 

İlan sitelerindeki tüm ilanları tek bir panelden görüntülemek, ulaşılmak istenen ilana direkt erişim sağlar ve ilanlar için toplu bir rapor oluşturma avantajı sunar. 

Portföy kaydı oluşturulurken girilen alanların herhangi biri ile filtreleme yapılarak, aramak istenilen portföye çok daha rahat erişim sağlanabilir.  

Emlak aktivite modülü ile hangi personelin hangi aktivitelerde bulunduğu (emlak gösterildi, anlaşma sağlandı vs.) ve nasıl sonuçlandığı gibi tüm tarihçe kayıt altına alınabilir ve takip edilebilir. 

Gelen bir talebe uygun portföy yoksa, gelen talep bilgileri emlak talep modülüne kaydedilebilir. 

Emlak talep modülünde, portföyle eşleşen bir kayıt varsa görülür. 

Emlak çağrı modülü sayesinde, herhangi bir emlak ile ilgili telefon görüşmesi tarihçesine erişebilir ve tüm emlaklar için bir rapor oluşturulabilir.   

Pankart modülünde, filtreleme yaparak pankartın son durumu, pankarta ait olan ve daha önce yapılan tüm hareketler görülebilir.  

Pankart modülündeki zimmet alanı ile pankartın geçmişte hangi personele zimmetlendiği ve şu anda hangi personelin üzerinde bulunduğu kolaylıkla kontrol edilebilir. 

 

 

Bizi Yakından Tanıyın!