Firmanet'in Tarihçesi: Gelişim ve Başarılarımız!

 

 

 

Hikayemize Katılın

 

Firmanet Yazılım ve Teknoloji A.Ş., 2020 yılında Solimpeks Grup bünyesinde kurulmuş bir yazılım şirketidir. Kökenlerimiz, ODTÜ Teknokent'te 2006 yılından bu yana geliştirilen iWorkBetter yazılımının 2021 yılında devralınmasıyla başlamıştır. Bu önemli adım, Firmanet'i daha da güçlendirmiştir.

2001 yılında kurulan Solimpeks A.Ş. ise 25 yılı aşkın süredir yenilenebilir enerji üretimi alanında dünya standartlarında üretim yapmayı başarmış öncü bir şirkettir. Kalite ve süreklilik ilkelerine bağlı kalan Solimpeks, elde ettiği bu başarıyı teknolojinin diğer kollarına da taşıyarak Firmanet'e yatırım yapmış ve "İş Yönetim Sistemi" yazılımını geliştirmiştir.

Firmanet, Solimpeks'in bilgi birikimi ve tecrübesini yanına alarak gelişmekte olan teknolojiyi ve ticareti etkin bir şekilde yönetmeyi hedeflemektedir. "İş Yönetim Sistemi" yazılımımız, iş süreçlerini optimize etmek, verimliliği artırmak ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Firmanet ailesi olarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak konusunda kararlıyız.

Sizlerle birlikte geleceğe adım atmaktan, sizlere en iyi hizmeti sunmaktan heyecan ve memnuniyet duyarız. 

Sevgiler, 

Firmanet

 

SÜREÇLERİNİZİ VERİMLE YÖNETMENİZ İÇİN TEKNOLOJİ İLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ!

Yazılım ve İnovasyonda Öncü Hedef

VİZYONUMUZ

Firmanet Yazılım olarak, müşterilerimize yenilikçi, sıra dışı ve etkileyici yazılım çözümleri sunarak dünya çapında önde gelen bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Son teknolojileri kullanarak iş süreçlerinizi yönetmek, iyileştirmek, verimliliği artırmak ve rakiplerinizin önünde yer almanız için çalışıyoruz.

Vizyonumuz, yazılım dünyasında sınırları genişleten ve sürekli yenilik ortaya koyan bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Firmanet Yazılım olarak, Şirket Yönetimi Yazılımı alanında mükemmeliyeti hedefleyerek müşterilerimize değer katan yazılım çözümleri sunuyoruz.  

Derin teknik bilgimiz ve yaratıcı zihinlerimiz ile oluşturduğumuz yazılımlarda yenilik ve iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Önceliklerimiz arasına yerleştirdiğimiz; müşteri memnuniyeti ile süreci tutkuyla yönetiyoruz.

 

Firmanet Yazılımın Evrimi: Geçmişten Günümüze

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Başarıya giderken birlikte atacağımız ilk adımlar...

05 Adım

1
Önce Sizi Dinliyoruz...

İhtiyaçlarınızı anlamak için geçmiş tecrübelerinizi, kullandığınız yazılımlarla yapabildiklerinizi ve hayal ettiklerinizi uzman kadromuzla beraber dinliyor; beklentilerinizi doğru karşılamak adına analiz çalışmalarına başlıyoruz.

2
Firmanet Yazılım'ı Canlı Tanıtıyoruz!

Analiz sonuçlarına göre geliştirdiğimiz Firmanet Yazılım ile kurumsal hafızanızı oluşturuyor. Kurumsal zekanızın gelişimine sağlayacağımız katkıları canlı demo ile yazılım üzerinden sizlerle paylaşıyoruz.

3
Size Bir Teklifimiz Var!

Analiz ve sunum sonrası ihtiyaçlarınızı kapsayacak modüllere, kullanıcı sayısı ve eğitim süresine göre size en uygun teklifi sunuyor ve sözleşmemizi birlikte tamamlıyoruz.

4
Kurulum, Uyarlama Süreci ve Eğitimler...

Sözleşme adımından sonra istediğiniz sunucuya (sanal sunucu da olabilir) birkaç saat içerisinde yeni yazılımınızın kurulumunu gerçekleştiriyor ve eğitim sürecine başlıyoruz.

5
Tek Yazılım, Ortak Dil ve Kurumsal Hafıza...

İşletme büyüklüğünüze göre 1- 3 ay içerisinde uyarlamalar tamamlanmış, eğitim süreciniz başlamış oluyor. Onlarca yazılım yerine web tabanlı tek yazılım ile tüm kayıtlarınızı gerçek Kurumsal Hafıza ile oluşturmaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Bizi Yakından Tanıyın!