Servis Yönetimi

 

Servis Yönetimi, satış sonrasında sunulan garanti kapsamındaki hizmetlerden, proje sonrasında verilen servislere ve daha önce sunulan garantilere kadar tüm servis sözleşmelerini tek bir çatı altında toplayarak, saha ve teknik servislerin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar. Bu yazılım, saha servis planlaması, sahada servis tekliflerinin hazırlanması, satın alma süreçlerinin yürütülmesi gibi aşamaları da kolaylıkla yönetir.

Saha servis yönetimi, servis taleplerinin planlanmasını ve koordinasyonunu sağlar. Sahada yapılan servis teklifleri ve işlemleri de sistematik olarak takip edilir. Satış sonrası garanti kapsamında verilen hizmetler ve önceden sağlanan garantiler de yazılım üzerinde kolayca yönetilir.

Teknik servis için RMA (İade Mal Alımı) açma, iade kabulü, teknik servise gönderme, kabul ve teslim tutanakları gibi önemli aşamalar da bu yazılım ile izlenir ve takip edilir. Ayrıca, tamir için harici bir firmaya gönderme gibi özellikler de yazılımın sunduğu kolaylıklardan biridir.

 

Saha Servisleri

Teknik Servisler

RMA

Kiralama Sözleşmeleri

Servis Sözleşmeleri

 

Sorularınıza yanıt bulamadıysanız aşağıda yer alan soruları inceleyebilir, daha fazla soru ve yanıt için sık sorulan sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Bizi Yakından Tanıyın!